Пошук

Сеть Ланет пропонує новим абонентам 11 місяців безкоштовного інтернету

Великий інтернет-провайдер «Ланет» надає знижки для нових клієнтів. Нові користувачі мають можливість отримати 11 місяців безкоштовного доступу до мережі Lanet.

Провайдер «Сеть Ланет» давно займається підключенням високошвидкісного інтернету оптоволоконного типу і регулярно пропонує знижки новим клієнтам. Цього разу в користувачів є можливість підключитися до будь-якого тарифного плану та отримати 11 безкоштовних місяців користування його послугами.

Щоб забезпечити високошвидкісне та безперебійне з'єднання з інтернетом, необхідне спеціальне обладнання. Установку такого обладнання і підключення до нього в Києві здійснює провайдер «Сеть Ланет», фахівці якого прокладають окремий оптоволоконний кабель і використовують сучасні маршрутизатори.

Умови акційного підключення

Кожен новий користувач, який хотів би скористатися цією знижкою, повинен бути першою людиною в своєму під'їзді, яка замовить дану послугу.

  • Ця пропозиція не суммується з іншими знижками, наданими користувачеві компанією «Сеть Ланет».
  • Знижка почне діяти після першого місяця користування послугами і буде діяти протягом 11 наступних.
  • Під місяцем мається на увазі період надання послуг у 30 днів.
  • При переході на будь-який інший тарифний пакет клієнт втрачає право на продовження участі в акції.

Дізнатися, чи входить будинок нового клієнта до списку тих, де провайдер вже встиг провести оптоволоконное обладнання, можна на спеціальній інтерактивній карті міста на сайті компанії «Сеть Ланет». На цій карті відзначені будинку, в яких ще можна підключити інтернет зі знижкою.

Як скористатися акційною пропозицією?

Вивчивши список будинків, доступних для акційного підключення, потрібно замовити виїзд майстра по підключенню, зателефонувавши за номером 500-03-03 і проконсультувавшись з усіх технічних питань. Після підключення клієнту потрібно оплатити вартість одного місяця доступу до інтернету в рамках обраного тарифного плану. Потім абоненту буде нараховано бонуси для оплати наступних 11 місяців використання високошвидкісного інтернету та інтерактивного телебачення від провайдера www.lanet.ua.

Контакти:

Центр обслуговування абонентів

Київ, пр. Перемоги, 95

(044) 500-03-03

info@lanet.ua

Комментарии