Поиск

Правоохоронці нагородили дітей, які допомогли поліції в роботі

Львівські патрульні нагородили школярів, які допомогли поліції в роботі. Правоохоронці вручили юним героям подяки та подарунки для дітей, які провали свою громадянську позицію.

Про це повідомляє Департамент патрульної поліції Національної поліції України.

Подяку отримали двоє учнів Львівської лінгвістичної гімназії Нестор Ворончак та Матвій Троян за те, що знайшли гаманець з грошима у парку культури, викликали патрульних. Завдяки цим учням гаманець повернули власнику.

Дем’ян Скакун з Львівської академічної гімназії та Олександр Комарницькийз СЗОШ №34 ім. М.Шашкевича отримали відзнаки за те, що помітили спробу крадіжки і запобігли їй, викликавши наряд патрульної поліції.

Троє учнів, Руслан Бассараб з Львівської загальноосвітньої школи-інтернат №1, Владислав Андрушко та Назар Коваленко з СШ №57 були нагороджені за виялення нетверезого водія. Допоки не приїхала патрульна поліція, хлопці супроводжували його на велосипедах та біжучи за ним.

Ще один учень, отримав нагороду за врятоване життя. Максим Закоморний з школи №98 разом з своїми друзями вже неодноразово звертався до патрульних поліцейських. Зокрема, під час негоди коли дерево впало і перекрило проїжджу частину. Вони регулювали рух, до приїзду екіпажу. А одного разу, діти підбігли до патрульних і повідомили їм, що стали свідками спроби самогубства чоловіком. Він хотів кинутися під трамвай, однак вони йому завадили і почали спілкуватися з ним. Чоловік втік від них. Разом інспекторами його знайшли. Чоловік сидів у розпачі і повідомив, що хоче стрибнути з мосту і вже залишив родичам прощальну записку. Завдяки дітям та патрульній поліції, від цього вчинку чоловіка вдалося відмовити.

Як повідомляв Соцпортал, поліція затримала чоловіка, який розстріляв підприємця.

Комментарии