Поиск

Пола Манафорта, радника Януковича, судитимуть ще й у Нью-Йорку

Екс-радник корупціонера-втікача Януковича Пол Манафорт, може бути засуджений ще й у Нью-Йорку. Зараз він засуджений до 7,5 років за податкове і банківське шахрайство.

Манафорт

Пола Манафорта, засудженого за податкові і банківські махінації, можуть перевести у в'язницю Нью-Йорка для проведення судового процесу за звинуваченнями, висунутими проти нього в цьому штаті.

Колишній керівник передвиборної кампанії Трампа зараз знаходиться у Федеральній пенітенціарній установі в Лоретто (штат Пенсільванія) після того, як був засуджений до 7,5 років за податкове і банкове шахрайство.

Reuters з посиланням на джерело пише, що Манафорта переведуть до в'язниці "Райкерс-Айленд" у червні.

Адвокат Манафорта Тодд Бланш заявив, що планує попросити суддю, щоб його підзахисний залишався у в'язниці Пенсільванії до суду, оскільки перебування в Лоретто дозволить йому бути ближче до сім'ї і краще підготуватися до судового процесу.

За словами адвоката, прокурор округу Манхеттен відмовився задовольнити це прохання.

У прокуратурі Манхеттена поки не прокоментували ситуацію.

Манафорту було пред'явлено звинувачення в шахрайстві з житловою іпотекою та інших злочинах у Нью-Йорку в березні на тлі занепокоєння, що він може отримати президентське помилування від Трампа. Президенти мають право видавати помилування на федеральні злочини, а не на державні.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.

Читайте також:

Комментарии