​Національний конкурс «Благодійна Україна – 2016»: триває прийом заявок

  1. Главная
  2. Архив
  3. Жизнь
  4. ​Національний конкурс «Благодійна Україна – 2016»: триває прийом заявок
10:45, 24.02.17
Соцпортал

Найкращих благодійників України нагородять «Янголами добра». Щорічний конкурс «Благодійна Україна» продовжує прийом заявок. До 28 лютого благодійників з усієї України номінують на одержання найпрестижнішої нагороди у сфері благодійності. В кінці березня будуть поціновані ті, хто робить своїми справами світ кращим. Не пропустіть термін подачі заявок, адже кожного з нас оточують люди про справи яких має дізнатися вся країна.

Національний конкурс «Благодійна Україна» - щорічний всеукраїнський конкурс, заснований Всеукраїнською благодійною організацією «Асоціація благодійників України» з метою розвитку ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Конкурс розпочав свою історію у 2007 році, а у форматі «Благодійна Україна» - проводиться з 2012 року

У жовтні минулого року стартував 10-й, а в форматі «Благодійна Україна» - 5-й за рахунком конкурс. Рішенням засновника цього року заявки на участь у конкурсі приймаються до 28 лютого 2017 року. Переможців на загальнодержавному рівні визначатимуть в п’ятнадцятьох основних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях.

Основні колективні номінації:

1.Благодійність великого бізнесу.

2.Благодійність середнього бізнесу.

3.Благодійність малого бізнесу.

4.Корпоративна благодійність.

5.Колективне волонтерство.

6.Всеукраїнська благодійність.

7.Регіональна благодійність.

8.Благодійність в охороні здоров’я.

9.Благодійність в освіті та науці.

10.Благодійність в культурі та мистецтві.

11.Благодійність в соціальній сфері.

12.Благодійність в захисті України.

13.Благодійність неурядового сектору.

14.Молодіжна та дитяча благодійність.

15.Благодійна акція.

Індивідуальні номінації:

1. Громадянська благодійність. 2. Меценат року. 3. Волонтер року.

Спеціальні номінації:

1. Народний благодійник. 2. Благодійність у медіа. 3. Інновації в благодійності. 4. Допомога з-за кордону.

В рамках Національного конкурсу також проходять і регіональні його етапи в таких областях: Хмельницька, Одеська, Житомирська, Херсонська, Львівська та Вінницька. Партнерами Асоціації благодійників України в названих областях є: ГО «Центр ділового партнерства» (Благодійна Львівщина), БФ «Фонд громади міста Херсон «Захист» (Благодійна Херсонщина), ГО «Мистецька сотня «Гайдамаки» (Благодійна Хмельниччина), БФ «Карітас Одеса УГКЦ» (Благодійна Одещина), БО «Планета для дітей» ( Благодійна Житомирщина» та ГО «Творці історії» (Благодійна Вінничина).

Щороку організатори конкурсу, згідно з Положенням «Про конкурс» формують керівні органи конкурсу, які відповідають за організацію, проведення, популяризацію та визначення переможців. Очільниками керівних органів «Благодійної України – 2016» стали: Максимчук Олександр –Голова організаційного комітету; Рудницька Анжеліка – Голова Наглядової ради; Криса Марина– Голова Національної експертної ради; Мудрак Лариса- Голова медіа-ради; Демчак Володимир –Голова Ділової ради.

Спочатку переможців відзначать на регіональних рівнях, а вкінці березня відбудеться церемонія нагородження на Національному рівні. Переможці конкурсу будуть удостоєні титулу «Ангел добра», їм буде вручена однойменна відзнака, яку в доброчинному середовищі іменують благодійним «Оскаром».

Що необхідно для участі у конкурсі? Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми, яку можна завантажити на сайті Національного конкурсу «Благодійна Україна».. Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. Останній день прийому заявок – 28 лютого 2017 року. Опісля закінчення прийому, Національна експертна рада протягом двох тижнів розглядатиме заявки, що надійшли до оргкомітету та визначатиме переможців конкурсу у кожній окремій номінації.

Залишилося не так багато часу. «Ангели добра» скоро знайдуть своїх нових власників та розлетяться у різні куточки України. Про добрі справи мають знати всі, а добро має бути винагородженим.

Тому, хто ще зволікав: заповнюйте заявку та надсилайте на електронну адресу: konkurs.blago@gmail.com

Деталі на сайті

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости