Поиск

На Поштовій площі відбудеться грандіозний безкоштовний концерт

З 3 по 12 серпня в рамках проекту Арт Поділ відбувається Мистецька декада.

Протягом десяти днів проходять численні культурні, мультидисциплінарні заходи (виставки, концерти, кінопокази, лекції,екскурсії) на майже двох десятках подільських арт-майданчиків: галереї, арт-простори, музичні клуби тощо.

Завершенням декади стане великий концерт на Поштовій площі.

Лайнап концерту закриття:

Дует Назгуль Шукаева та Володимир Соляник

Назгуль Шукаєва - всесвітньо відома джазова співачка-експериментаторка, яку дуже важко занести в будь-які музичні та навіть культурні рамки.

Її стиль базується на стику музикальних жанрів - джазу, авангарду, фолку та аутентичних пісень, а володіння давньюю технікою горлового співу в поєднанні з сучасною манерою виконання роблять його неповторним.

Назгуль - солістка етно-джазового колективу «Asia Tengri», учасниця багатьох музичних проектів і фестивалів (Jazz Koktebel, «Контрасти», «Барви музики ХХ сторіччя. Авангард. Класика. Джаз», «Трипільське коло», «Країна мрій», «Музичні прем’єри сезону»), співпрацює із сучасними українськими композиторами – Святославом Луньовим, Вітою Полевою, Оленою Леоновою, Аллою Загайкевич, бере участь у театральних постановках.

Володимир Соляник - відомий київський піаніст, засновник та колишній арт-директор легендарного фестивалю «Джаз-Коктебель».

Працює в різних джазових стилях - класичний джаз, етно-джаз, фьюжн, мейнстрим, блюз, нью-ейдж.

Його творча біографія нараховує велику кількість авторських концертів, гастролей по країнах Європи, участь в джазових фестивалях, дванадцять дисків та більш двадцяти років викладацької діяльності в Київському Вищому державному музичному училищі імені Р.М. Глієра.

Послухати:

Назгуль Шукаєва:

Володимир Соляник:

ЧАЙ с МЯСОМ

Чай с мясом - проект Сергія Радзецького, відомого українського музиканта-мультиінструменталіста, бас-гитариста, засновника і учасника кількох музичних колективів (Sur Band, Big Second, Supremus та ін.)

Дует діє за формулою “мінімум музикантів та максимум драйву”, аби лише вдвох спромогтися на сцені зрівнятися по саунду та енергетиці із повноцінним складом рок-гурту.

Основний концепт гурту - це спроба мінімальним лайв-складом музикантів по драйву, енергетиці та інструментарію зрівнятися із повноцінним складом рок-гуртів, не забуваючи при цьому про універсальність музичної взаємодії у різноманітних відтінках.

Послухати:

Atomic Simao

Atomic Simao - унікальний український колектив, який грає рідкісний для вітчизняної сцени інструментальний психоделік-джаз.

Гурт був створений в 2010-му році у Києві, у 2014 році отримав статус “Відкриття року” на "Джаз Коктебелі", а у 2017 представляв Україну на міжнародному Sziget Festival.

Atomic Simao - учасник багатьох фестивалів (Atlas Weekend, Hedonism, Kaleidoscopie, Vibronica, Woodstock Ukraine та ін). За їхніми плечима чотири альбоми (званння «Альбом року» від Karabas Live за альбом «Echo»), аншлаги в Києві, тури по всій Україні і деяким країнам Європи, виступи на розігріві легендарних Red Snapper, Psychic TV, The Herbaliser, Tony Allen.

Послухати:

Вхід вільний

Початок о 19.00

Комментарии