Поиск

На Полтавщині відкрили волонтерський пункт допомоги особам похилого віку

17 серпня 2017 року в приміщенні Вовчицької філії відділення соціально – медичних послуг територіального центру соціального обслуговування з нагоди відкриття волонтерського пункту презентували інформаційно – літературну експозицію. Комплекс заходів відбувся за ініціативи Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ», терцентру Лубенської РДА та центральної районної бібліотеки ім. В. Малика. Присутні мали можливість ознайомитись з матеріалами, розміщеними на інформаційному стенді.

Керівник громадської організації «Твій Світ» Олександр Чепур, звертаючись до учасників заходу, розповів про допомогу, яку організація надає особам, що постраждали від націонал – соціалізму та звернув увагу на важливість участі волонтерів у процесі визнання страждань тих, хто пережив нацистську окупацію чи був у неволі.

До присутніх звернулася директор центральної районної бібліотеки ім. В. Малика Валентина Сьомак, яка наголосила на необхідності згуртування та проявів людяності в громаді, а також передала у користування літературу відвідувачам філії на базі пункту.

На завершення презентації учасники мали можливість переглянути відеоролики «Бо ти на землі людина» від Українського інституту національної пам’яті. Олександр Чепур подякував присутнім за активність та вручив подяки соціальним робітникам і активним пенсіонерам. Відзнаки отримали Росоха Лідія Сергіївна, Смагіна Галина Олександрівна, Кривенко Марія Федорівна та інші.

Захід відбувся в рамках проекту «Організація роботи волонтерських соціальних пунктів допомоги для мешканців віддалених сіл Лубенського району, які постраждали від націонал- соціалізму», за підтримки Німецького федерального фонду «Пам'ять. Відповідальність. Майбутнє» в рамках програми «Місце зустрічі: діалог»

Комментарии