Поиск

На Kyiv Half Marathon лідерами стали бігуни з Ефіопії

У столиці нагородили переможців Kyiv Half Marathon-2017 з дистанцією на 21 км.

Про це повідомляє сайт Хsport.

Тріумфатором півмарафону з великим відривом став 20-річний Ленчо Тесфае Анбеса з Ефіопії. Він встановив рекорд змагань, пробігши дистанцію за 1:03:56.1. Цей результат виявися на 43 секунди краще, ніж досягнення попереднього рекордсмена Тараса Сало, який виграв минулого року.

Друге місце посів поляк Шимон Кулька (1:05:25.5). Кращим з українців став Роман Романенко (1:05:39.3). Він також завоював звання переможця чемпіонату України з напівмарафону, який проводився в рамках київського забігу.

Серед жінок найшвидшою виявилася Белайнеш Цегайе Бейене з Ефіопії (1:13:56.5). Українки Софія Яремчук (1:15:02) і Віра Яремчук (1:16:16.8) посіли друге і третє місце, випередивши Крістіну Моралі Оіго (1:16: 56.6) з Кенії, яка фінішувала четвертою.

Як повідомляв Соцпортал, 18 фактів, які мотивують займатися спортом.