18 фактів, які мотивують займатися спортом

Широко відомий той факт, що спорт – дуже корисне заняття для здоров'я.

Для того, щоб залишатися здоровим, експерти рекомендують займатися помірною кардіо-активністю, як мінімум 2,5 години, енергійною кардіо - 1,5 години на тиждень. Також рекомендовано додати до цієї схеми два силових тренування.

Проте бувають дні, коли одна лише думка про похід у спортзал змушує випробувати негативні емоції. Це говорить про відсутність правильної мотивації, а мотивація, не тільки в спорті, але і в житті, є однією з основоположних складових успіху. Тому пропонуємо вивчити 18 підтверджених наукою фактів, мотивуючих займатися спортом навіть коли дуже лінь.

1. Спорт збільшує сексуальне збудження жінок майже вдвічі завдяки тому, що поліпшується кровопостачання всього тіла. Фізична активність також підвищує лібідо жінок, що приймають антидепресанти.

2. Регулярні заняття спортом пов'язують зі зменшенням симптомів тривоги і депресії.

3. Фізична активність здатна запобігти цукровий діабет 2 типу.

4. Тренування грають важливу роль у підвищенні рівня «хорошого» холестерину і зниженні «поганого» холестерину.

5. Дослідження показують, що спорт може зменшити запалення дихальних шляхів у людей, страждаючих астмою.

6. Силові тренування позитивно впливають на стан кісткової тканини та пов'язані з більш низьким ризиком розвитку остеопорозу.

7. Незважаючи на те, що широко поширена думка про користь фізичних вправ для прискорення метаболізму, помилкова, спорт дійсно допомагає спалювати калорії.

8. Тренування пов'язані з поліпшенням стану серцево-судинної системи і зниженням ризику серцево-судинних захворювань. Крім того, доведено, що навіть мінімальна фізична активність і йога позитивним чином впливають на здоров'я серця.

9. Регулярні фізичні вправи ефективні в боротьбі зі стресом.

10. Тренування підвищують імунітет. Незважаючи на те, що науковцями не встановлено, як спорт впливає на імунну систему, регулярні фізичні навантаження допомагають виводити з дихальних шляхів бактерії, які призводять до застуди, а також сприяють виробленню антитіл, які борються з хворобою.

11. Аеробіка покращує пам'ять, тому вкрай корисна для людей похилого віку.

12. Фізична активність пов'язана зі збільшенням тривалості життя. Люди, які регулярно займаються спортом, як мінімум, сім годин в тиждень на 40 відсотків менш схильні до ризику передчасної смерті.

13. Фізична активність також пов'язана зі зниженням ризику розвитку деяких видів раку. За даними

14. Американського онкологічного товариства, одна третина всіх випадків раку в США пов'язана з неправильним харчуванням і відсутністю фізичної активності.

15. Регулярні тренування знижують ризик виникнення синдрому емоційного вигорання, а також допомагають у боротьбі зі стресом на роботі.

16. Тренування покращують самооцінку і впевненість у собі.

17. Регулярна фізична активність полегшує симптоми синдрому дефіциту уваги і гіперактивності.

18. Спорт допомагає поліпшити якість сну. Фізичні вправи заряджають енергією і підвищують рівень ендорфінів, в результаті чого відбувається довгострокове і стабільне зростання рівня щастя.

Рекомендуємо прочитати

Це може бути цікавим

Антикоррупционер - депутат Виталий Куприй проговорился о своей зарубежной недвижимости - ТРК "КИЕВ"

Будучи гостем программы «Столица» на телеканале «Киев» и отвечая на вопрос слушателя в прямом эфире о готовности материально помогать украинской армии, Виталий Куприй огласил факты, которые идут в разрез с его официальной электронной декларацией....

загрузка...

Схожі публікації

Дивіться, що пишуть

Експерт: Події в західному світі свідчать про глибоку політичну кризу

Все, що відбувається нині в західному світі: британський Brexit — вихід з ЄС, обрання Дональда Трампа президентом США і, зрозуміло, те, що 7 мільйонів, тобто фактично чверть французьких виборців віддали голоси вкрай правій Ле Пен, — все це свідчить про найглибшу політичну кризу, що охопила західний світ....