Поиск

На Київщині знайшли 11-річну дівчину, що поїхала шукати брата

11-річна Ангеліна Макарова втікла з дому, аби розшкукати брата. Але злякалась і не доїхала до Києва.

На Київщині знайшли 11-річну дівчину, що поїхала шукати брата

16 червня близько 15.00 до Калинівського відділу поліції надійшло повідомлення від 60-річної місцевої жительки про те, що близько 11.50 пішла з дому та не повернулась її малолітня дочка, повідомляє видання Вінбазар.

Як розповіла начальник відділу ювенальної превенції Головного управління Нацполіції Вінниччини Людмила Кузнєцова, на пошуки дитини задіяли усі оперативні та розшукові заходи. Завдяки камерам відеоспостережень поліцейські встановили, що близько 13.00 год. дівчинка знаходилась на центральному автовокзалі в м. Вінниці.

17 червня від київських колег надійшла інформація, що дитина знайдена.

На Київщині знайшли 11-річну дівчину, що поїхала шукати брата

Близько 20.30 год. до столичної поліції зателефонував чоловік та повідомив, що у смт Макарів, без нагляду дорослих знаходиться малолітня дівчинка. Вона звернулась до нього з запитанням, як на таксі доїхати до Калинівки. Це насторожило чоловіка, і він зателефонував у поліцію.

У відділенні з’ясувалось, що це саме та дівчинка, яку шукає поліція Вінниччини.

Втікачка розповіла, що вона дізналась, що в неї у Києві є старший брат, який з родиною не спілкується, і вирішила його розшукати. Вона взяла з дому близько 2 000 гривень та вирушила автобусом у столицю. Дорогою вона розгубилась та вийшла раніше, так і не доїхавши до Києва. Зрозумівши, що далі не знає, що їй робити – запитала у випадкового перехожого, як їй повернутися додому у Калинівку.

Зараз дитина перебуває у Вінницькій міській клінічній лікарні «Центр матері та дитини», де їй надається психологічна допомога, а з її матір’ю працюють працівники соціальних служб.

.Всі кримінальні новини Києва в розділі #Київград на Соцпорталі.

Як повідомлялося:

Комментарии