Поиск

МВФ і Світовий банк підтримали проект пенсійної реформи Гройсмана

Міжнародний валютний фонд і Світовий банк підтримали розроблений урядом законопроект про реформування пенсійної системи України.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Відзначається, що крапку в переговорному процесі поставив прем'єр-міністр Володимир Гройсман, безпосередньо брав участь в переговорах з главою місії МВФ Роном ван Роденом.

"Результатом переговорів стало твердження збалансованого, комплексного документа, який грунтується на найкращому світовому досвіді і дає відповіді на ті виклики і проблеми, які гостро стоять сьогодні перед українською державою і суспільством", - йдеться в повідомленні.

Також на сайті Кабміну опубліковані оригінали листів Фонду та Світового банку на підтримку реформи.

"За підсумками наших подальших обговорень на цьому тижні ми висловлюємо свою підтримку законопроекту в його поточній формі. Зараз буде важливо отримати підтримку цього законопроекту парламентом, зберігши в ньому всі основні елементи реформи, за якими ми порозумілися ", - йдеться в листі глави місії МВФ Рона ван Родена.

Директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Сату Кахконен в свою чергу зазначає, що проект пенсійної реформи "є значне зусилля для всебічного реформування української пенсійної системи з метою повернути її на стійкий фіскальний шлях, забезпечити соціальну справедливість, а також зміцнити стимули для участі в ній ".

Як повідомляв Соцпортал, сьогодні МВФ розгляне питання надання Україні чергового траншу.

Комментарии