Поиск

Місць у дитячих садочках на всіх не вистачає

Місць у дитсадках в Україні не вистачає 34 тисячам дітей — МОН

В Україні 34 тисячі дітей дошкільного віку не відвідують дитячий садок через відсутність вільних місць. Про це заявила міністр освіти і науки Ганна Новосад на зустрічі з уповноваженим президента з прав дитини Миколою Кулебою, повідомляє прес-служба президента.

Особливу увагу на зустрічі сторонами було приділено питанням розвитку дошкільної освіти, зокрема, доступ дітей до закладів дошкільної освіти.

«Діти повинні приходити в школу підготовленими, а це — завдання дошкільної освіти. Але зараз 34 тисячі дітей в країні не мають можливості відвідувати дитячий сад через відсутність вільних місць. Це стосується і великих міст, і сіл. Тому питання розвитку дошкільної освіти та створення гідних умов роботи для співробітників є пріоритетом для міністерства», — зазначила Новосад.

Кулеба підкреслив, що вкладення коштів у розвиток дитини — це інвестиції в майбутнє, тому що саме в дошкільному віці формуються базові особистісні якості.

«Дошкільна освіта повинна відповідати потребам дитини і забезпечувати дотримання її найкращих інтересів», — підкреслив Кулеба.

Під час зустрічі обговорили перспективи розвитку середньої освіти, введення профільної середньої освіти, реформування інтернатних закладів, забезпечення закладів освіти транспортом, харчування дітей у школах.

Всі новини освіти, вступу та ЗНО читайте в розділі #Соціалка на Соцпорталі.

Комментарии