Поиск

"Міністру фінансів" "ДНР" оголосили підозру

«Міністру фінансів терористичної організації «ДНР» оголошено підозру у фінансуванні тероризму та вчиненні дій з метою зміни меж території та державного кордону України.

Про це повідомляє прокуратура Донецької області.

Встановлено, що 38-річна уродженка м. Донецька у листопаді 2014 року добровільно вступила до лав терористів та зайняла посаду так званого «міністра фінансів ДНР».

"Перебуваючи на вказаній посаді, підозрювана реалізовує покладені на «міністерство» функції щодо фінансового контролю за використанням так званих «бюджетних коштів, коштів державних бюджетних та позабюджетних фондів ДНР», за рахунок яких, в свою чергу, фінансуються так звані «бюджетні установи ДНР», зокрема «установи силового блоку»", - повідомляє прокуратура.

Через те, що правопорушниця знаходиться на тимчасово непідконтрольній території, їй заочно оголошено підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110-2 (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) та ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

Спеціальне досудове розслідування триває.

Як повідомляв Соцпортал, російські куратори вирішили остаточно замінити місцевих бойовиків на військових ЗС РФ.

Комментарии