Мешканці окупованих територій перестали вірити Україні

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. Мешканці окупованих територій перестали вірити Україні
11:00, 19.03.17
Віктор Таран

Війни у XXI ст перестали бути схожими на "конвенційні війни ХХ століття:" - "атака по всьому фронту з метою захоплення територій і ресурсів." Настав час четвертого покоління воєн: «гібридно-локально-фрагметованих».

В цьому переконаний політолог Віктор Таран.

На думку В. Горбуліна та Інституту стратегічних досліджень Ключові завдання: захопити "душі та серця громадян," інфраструктурні вузли, транзитні хаби, зруйнувати економіку країни "з середини." Бажано "чужими руками." Бойові дії ведуться маленькими автономними ДРГ.

- Саме так веде з нами війну Росія останні 20 років. І саме тому послідовно виступав і продовжую виступати проти блокади ОРДЛО. Економічні збитки від блокади порахують і озвучать урядовці. Наразі МінФін та МінЕко шукають шляхи зведення бюджетного балансу. Більш ніж переконаний, що Уряд з цим справиться, знайшовши компенсатор не доотриманим коштам, - відзначив він.

Правда, за його словами, при цьому прийдеться відтермінувати анонсоване зростання соціальних стандартів і буде важче НБУ втримувати курс, за рахунок зменшення надходження валютної виручки.

- Але найголовнішу втрату ми понесли на інформаційно-пропагандиському фронті. Тепер на окупованих територіях нейтрально негативне ставлення до України зміниться на різко-негативне. Що у свою чергу призведе до незворотніх втрат у вигляді "емоційного відторгнення України" мешкануів які там живуть від України; У ситуації ввеження повної блокади бачу поки ЄДИНИЙ позитив. Це простимулює Владу нарешті визначитися та розробити повноцінну стратегію по цим територіям, яка називатиметься "вернути не можна лишити." Кому поставлять керівники Держави, - додав він.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости