Поиск

Країною пройшли акції солідарності з криворізькими шахтарями

13 травня у Києві пройшла акція на підтримку робітників залізорудних шахт Кривого Рогу, які вимагають збільшення заробітних плат до еквіваленту 2012 року.

Криворіжців також підтримали в інших містах України, зокрема у Чернівцях, Хмельницькому та на Полтавщині. З відповідними плакатами сфотографувались галеристи, працівники і працівниці хабів та кав'ярень, соцпрацівники та навіть поліцейський.

"Активісти прийшли до офісів "СКМ" (співвласник КЗРК) та "АрселорМіттал", а також потрапили до Нацслужби примирення і посередництва. Як відомо, представник НСПП оббрехав гірників, що знаходились під землею: мовляв, їх забезпезчували водою і харчами", - повідомляє Соціальний рух.

Як відомо, з початку травня тривають протести на трьох ключових підприємствах Кривбасу - Криворізькому залізорудному комбінату, АрселорМіттал та Євразі. Шахтарі відмовлялись підніматись на поверхню після закінчення зміни та наполягали на переговорах з дирекцією. На Арселорі декілька тисяч працівників захопили управління. Вимоги всіх протестувальників - підняття зарплати до рівня 2012 року у 1000 євро та соціальні гарантії ля працівників.

Комментарии