Поиск

Кишкова паличка атакувала в'язницю на Київщині: стали відомі подробиці

В ізоляторі тимчасового утримання м. Тараща Київської області виявили збудника небезпечної хвороби: кишкову паличку.

вязниця, кишкова паличка, санітарія

Про це повідомляють Новини Києва. Соцпортал з посиланям на прес-службу прокуратури Київської області.

- Таращанським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури у січні поточного року проведено комплексну перевірку із залученням спеціалістів в ізоляторі тимчасового тримання № 9 ГУНП в Київській області (м. Тараща), - йдеться у повідомленні.

Для проведення повної та всебічної перевірки прокурори залучили спеціалістів Київського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоровя України. Останні зробили змиви з посуду, який використовується для приготування їжі утримуваним особам. Під час проведення лабораторних досліджень змивів кухонного обладнання спеціалістами виявлено бактерії групи кишкової палочки (БГКП).

З огляду на виявлені порушення, Головного Управління національної поліції в Київській області у порядку ст. 26 Закону України «Про прокуратуру» з вимогою усунути порушення та вжити заходів до їх недопущення у майбутньому.

Нагадаємо, раніше:

У Харкові чоловік, який перебував у міжнародному розшуку, вбив заробітчанку.Чоловік перебував у міжнародному розшуку за вбивство жінки на території РФ. І лише після скоєння вбивства у Харкові, зловмисника затримали у Києві.

Комментарии