Поиск

Київські активісти виступили проти садистського знущання над дикими тваринами

Депутат Київської міської ради від ВО "Батьківщина" Марина Кочур розповіла про так звані "притравочні станції", котрі, на її думку, є верхом варварства.

Своїми роздумами вона поділилася на сторінці у Facebook.

- Чи чули ви про таке поняття як "притравочні станції"? Чи бачили, які жахи відбуваються там? Верх цинізму в країні, яка прагне до Європи, допускати існування місць, де мисливських собак натаскують на звіра. Звіром при цьому може бути як маленький лисеня або борсук, так і дорослий ведмідь. Собаки рвуть звіра, потім звіра віднімають, зашивають йому рани, підліковують і знову пускають в роботу. І так - до моменту, коли, його вже не можуть врятувати. Сотні смертей в рік від такої кровавої діяльності!!! - дещо емоційно прокоментувала вона.

За її словами на розгляді Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи знаходиться законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)» № 6598-1 від 10.07.2017.

Одним з авторів даного проекту є "батьківщинівець" Сергій Євтушок.

- Проте Мінагрополітики стоїть на позиції варварського знищення популяції вовка ,борсука та інших тварин на території України та сприяння діяльності мисливсько-випробувальних станції, оскільки у листі Мінагрополітики №37-14-6/17973 від 28.07.2017 р. заперечуються запропоновані зміни щодо використання диких тварин на випробувальних станціях. Сьогодні направила депутатське звернення до Міністерства аграрної політики з цього питання! - додала вона.

Комментарии