Поиск

Юних співаків запрошують на національний відбір конкурсу "Берлінська перлина"

Юні співаки від 10 до 24 років можуть подати заявки на національний відбір міжнародного конкурсу «Берлінська перлина»

Національний відбір престижного міжнародного конкурсу молодих виконавців «Берлінська перлина» (BerlinerPerle) відбудеться 1 червня під час першого Київського балу на Контрактовій площі.

Як зазначила організатор Київського балу, генеральний директор групи компаній «Брендберг» Марина Ігнатуша, заявки від молодих виконавців приймають до 25 травня включно у трьох вікових категоріях: від 10 - до 13 років, від 14 до 17 років, від 18 до 24 років. Учасниками проекту можуть стати не лише сольні виконавці, але дуети та малі гурти, до 6 учасників кожен гурт.

Кожен конкурсант представляє до 25 травня на національний відбір два твори - світовий та національний хіти. Пісенний матеріал (у форматі mp3, хронометраж кожної пісні до 3.30 хвилин), а також коротку інформацію про себе, фото, та відео з живим виконанням однієї з пісень потрібно надіслати на адресу: berlinpearl2018@gmail.com

Фінал національного відбору відбудеться в режимі онлайн під час виступів претендентів зі сцени на Контрактовій площі 1 червня – визначатиме переможців на національному рівні авторитетне журі, до складу якого входять відомі українські музиканти, композитори, виконавці. І вже у листопаді цього року фіналісти національного відбору позмагаються з претендентами з інших європейських країн за гран-прі одного з найпопулярніших конкурсів сучасної музики, який проводить Euro Pop Contest Grand.

Цього року партнером Berliner Perle в Україні виступила група компаній Brandberg.

Учасники національного відбору конкурсу «Берлінська перлина», які виступатимуть на сцені Київського балу 1 червня, нагороджуються дипломами.

Як відомо, перший Київський бал відбудеться 1-2 червня на Контрактовій площі і збере понад 70 тис. гостей та учасників з усієї України. Він проходитиме вперше в історії міста, формат – демократичний, для усіх бажаючих, вхід вільний. Під час балу передбачені майстер-класи з танців від відомих хореографів, безліч живої музики, спілкування з зірками сцени тощо. Вестимуть розважальну програму популярні радіоведучі «Нашого радіо» та «Ретро FM». Загалом у проекті київського балу братимуть участь понад 3 тис. артистів, волонтерів, технічних служб.

Нагадаємо, стало відомо, як проходитиме танцювальний день Києва на сучасному Подолі.

Комментарии