Поиск

Як вступити до українського вишу дітям з окупованих територій, - інфографіка

Україна забезпечила для мешканців територій проведення Операції Об’єднаних Сил та мешканців окупованих територій спрощену процедуру вступу до ВНЗ.

Для всіх абітурієнтів, які мешкають на окупованих територіях або територіях проведення ООС був запроваджений спрощений порядок вступу до професійно-технічних, тимчасово переміщених вищих навчальних закладів та вищих навчальних закладів на території Луганської та Донецької областей.

Таким абітурієнтам не потрібно складати ЗНО.

Замість цього вони повинні будуть пройти державну підсумкову атестацію з 2 предметів – українська мова та історія України і скласти вступний іспит з профільного предмету.

Також такі абітурієнти зможуть вступити до навчального закладу без паспорта та атестата про загальну середню освіту. Більше інформації можна отримати в Освітніх центрах, які з 4 червня запрацювали при ВНЗ (35 центрів «Крим-Україна» для переселенців та мешканців окупованого Криму та 37 центрів «Донбас-Україна» для переселенців та мешканців окупованих частин Донбасу). Контакти Освітніх центрів можна знайти на сайті МОН.

Консультації щодо спрощеної процедури вступу до навчальних закладів абітурієнти з територій проведення ООС зможуть отримати від радників з питань ВПО. Більше інформації в листівках, які підготували експерти програми “Радник з питань ВПО”

Контакти радників з питань ВПО для отримання консультацій

Комментарии