Поиск

​Гончарук розповів, коли може бути підписана програма співпраці з МВФ

Нова програма співпраці з Міжнародним валютним фондом може бути підписана у грудні цього року.

Гончарук розповів, коли може бути підписана програма співпраці з МВФ

Про це у Facebook повідомив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

На цьому тижні завершила свою роботу місія МВФ. Колеги з авторитетної світової організації приїхали до України, щоб почати з нами переговори про нову програму на три роки. Це початок переговорів, які будуть тривати ще як мінімум декілька місяців до того моменту, як в грудні, як ми це плануємо, буде підписана нова програма. До цього моменту в нас буде кілька етапів, - заявив Гончарук.

За його словами, щоб продовжити переговори щодо надання коштів, окремі міністри відправляться до офісу МВФ у Сполучені Штати Америки. Візит відбудеться через кілька тижнів. Прем’єр-міністр очікує, що під час цієї поїздки буде попередньо узгоджено склад і структуру програми.

Місія МВФ перебувала в Україні від 12 по 26 вересня . За результатами її роботи керівник місії Рон ван Роден заявив, що програму співпраці з Україною МВФ обговорюватиме найближчими тижнями.

За базовим прогнозом НБУ, за новою програмою співпраці з МВФ у 2019 році Україна може отримати два мільярди доларів, а також по два мільярди доларів у 2020 й 2021 роках.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Комментарии