Поиск

Генсек ООН розповів, що заважає домогтися рівноправності статей

Історично нерівноправне становище чоловіків і жінок ускладнюється нерівністю в країнах і призводить до зростання гендерної дискримінації. Про це заявив Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш.

"У Міжнародний жіночий день давайте пообіцяємо зробити все від нас залежне для подолання укорінених забобонів, ... для заохочення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок", - сказав Антоніу Гутерреш у посланні з нагоди Міжнародного жіночого дня.

Глава ООН підкреслив, що у всьому світі спотворення традицій, культурних цінностей і основ релігії призводить до обмеження прав жінок та поширенню сексизму.

Гутерреш заявив, що багато жінок досі належним чином не представлені в політиці і на вищих посадах у сфері економіки.

"Незважаючи на певний прогрес, як правило, керівні посади займають чоловіки, а економічний гендерний розрив збільшується в силу застарілих уявлень і чоловічого шовінізму", - сказав глава ООН.

Він закликав домагатися розширення прав і можливостей жінок на всіх рівнях і надавати їм можливість бути почутими і контролювати своє життя і майбутнє нашого світу.

Генеральний секретар ООН закликав забезпечити доступ жінок до системи освіти та охорони здоров'я, а також розширити їх представленість на ринку праці.

Як повідомляв Соцпортал, Україна сьогодні представить докази злочинів РФ на Донбасі і Криму.

Комментарии