Поиск

Чиновники похвалилися там, де має бути соромно

З 16 до 20 квітня регіональні управління Держмолодьжитла видали 12 (!!!) пільгових кредитів на придбання житла за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Держмолодьжитла.

Зокрема, житловий кредит отримали педагогічний працівник з Вінницької області, мешканці Запоріжжя, Рівного і дві родини з Харкова.

Ухвалене рішення про надання житлових кредитів за рахунок коштів місцевих бюджетів дев’ятьом родинам у Кременчуку (Полтавська область), дві з яких – це сім’ї учасників АТО. Також надано кредит для вирішення житлового питання родині на Закарпатті.

***

На 16 нових будинків розширено перелік житлових об’єктів у Харкові, на будівництво і придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти за житловими програмами Держмолодьжитла.

Всього по Україні станом на сьогодні налічується 116 об’єктів житлового будівництва, які беруть участь у житлових програмах, що їх адмініструє Держмолодьжитло.

Раніше, як передавав Соцпортал, з'явилася інформація, згідно з котрою Державна цільова програма будівництва (придбання) доступного житла буде реалізовуватися на засадах цілковитої відкритості й прозорості для суспільства.

Комментарии