Поиск

Бойовики поранили бійця АТО та обстріляли безпілотник місії ОБСЄ

В четвер, 10 серпня, донбаські бойовики обстріляли позиції українських військових під Маріуполем. Внаслідок ворожих обстрілів поранення отримав один боєць АТО.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

Згідно з повідомленням, о 7:40 бойовики розпочали обстріл позицій ЗСУ зі стрілецької зброї та із залученням снайперів. Під час цього й отримав поранення військовослужбовець ЗСУ, який здійснював обстеження зазначеної ділянки дороги щодо наявності вибухонебезпечних пристроїв.

Цією ж дорогою повинен був проїхати з непідконтрольної території до Маріуполя патруль спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на чолі з Александром Хугом. Задля уточнення мінної небезпеки на дорозі в напрямку Маріуполя патруль ОБСЕ запустив квадрокоптер, проте під час польоту в районі селища Пікузи над непідконтрольною територією безпілотник потрапив під обстріл бойовиків.

Згідно з даними штабу АТО, Хуг та співробітники СММ ОБСЄ так і не змогли проїхати в Маріуполь по запланованому маршруту. За інформацією ОБСЄ, 10 серпня зі сторони бойовиків не проводилося жодних заходів із розмінування зазначеної ділянки дороги.

Як повідомляв Соцпортал, бойовики обстріляли ділянку, де перебував патруль ОБСЄ.

Комментарии