Поиск

Бойовики агітують школярів вступати у їхні лави

Бойовики “ДНР” і російські військові на Донбасі продовжують навчати дітей війні. Під виглядом “дня відчинених дверей” в одній із “військових частин” в окупованій Горлівці терористи агітують школярів вступати в їхні банди.

-День відчинених дверей” проводився з метою реалізації цілей і завдань, поставлених у Концепції військово-патріотичного виховання громадянської молоді та проведення роз’яснювально-агітаційної роботи про переваги військової служби за контрактом та вибору майбутньої професії військовослужбовця, — цитує видання сепаратистські сайти.
-Майбутнім воїнам показали зразки сучасного озброєння, казарми, в яких живуть військовослужбовці, кабінети, в яких вони проходять навчання, розповіли про життя військовослужбовців. Після цього військовослужбовцями-інструкторами були проведені практичні заняття — розбирання та збирання бойової зброї. Хлопці із задоволенням розбирали і збирали зброю, деякі з них вирішили в майбутньому пов’язати своє життя з професією військовослужбовця, — йдеться в повідомленні.

Горлівка, діти, бойовики

Горлівка, діти, бойовикиГорлівка, діти, бойовики

Як повідомляв Соцпортал, у мережі показали, як бойовики на Донбасі вчать воювати дітей.