Поиск

Білоруський гурт Naviband презентував новий альбом «Адной Дарогай»

8 грудня білоруський гурт Naviband презентував новий альбом «Адной Дарогай». Це четверта платівка гурту, до якої увійшло 9 треків. Усі пісні альбому написані і виконуються рідною білоруською мовою.

- Відразу ж після участі в конкурсі Євробачення ми всім гуртом усамітнилися на хуторі в 300 км. від Мінська, де і була написана більша частина цього альбому - ми просто виставляли інструменти прямо посеред поля і репетирували. Записаний альбом був на студії у великого майстра своєї справи, звукорежисера гурті BRUTTO та Ляпис-98 Андрія Бобровка, - діляться солісти гурту Артем Лук'яненко та Ксенія Жук.

«Адной Дарогай» - живий, натуральний, світлий і дуже щирий альбом, просочений любов'ю до рідної мови, рідної землі, музики, життя і, звичайно ж, один до одного.

На весну 2018 року у групи заплановано декілька концертів в Україні, на яких вони презентуют новий альбом українським шанувальникам (а їх у групи - чимало) - у живому виконанні.

За матеріалом порталу Tochka.net:

«У лютому наступного року ми відправимося в тур із презентацією альбому. Обов'язково включимо до нього Україну і, крім Києва, відвідаємо ще кілька міст, яких точно - зможемо сказати трохи пізніше. Дуже хочеться, нарешті, дістатися з концертом до такого улюбленого нами Львова, - солісти гурту Артем Лук'яненко та Ксенія Жук.»

І ще - важливі новини про Ксенію та Артема. За кілька днів до виходу альбому Naviband виклали в мережу красивий різдвяний кліп на нову пісню «А дзе жывеш ты?», у якому натякнули на те, що пара чекає на дитину.