​25 країн вже визначилися з представниками на Євробачення-2017

  1. Главная
  2. Архив
  3. Жизнь
  4. ​25 країн вже визначилися з представниками на Євробачення-2017
11:45, 25.02.17
Соцпортал

У 25 країнах-учасницях Євробачення-2017 уже визначені артисти, які виступлять на цьогорічному пісенному конкурсі в Києві. Австрія, Азербайджан, Албанія, Бельгія, Білорусь, Велика Британія, Вірменія, Грузія, Ізраїль, Італія, Ірландія, Іспанія, Кіпр, КЮР Македонія, Нідерланди, Німеччина, Фінляндія, Чорногорія, Швейцарія, а віднедавна ще й Мальта, Польща, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія – оголосили імена представників своїх країн на Євробаченні-2017.Цієї п’ятниці, 24 лютого, відбудеться фінал національного відбору в Словенії.

У суботу, 25 лютого, представників на Євробачення-2017 оберуть у Молдові, Данії та Україні. У фіналі українського нацвідбору за перемогу боротимуться шестеро виконавців. Окрім конкурсантів, під час фінального шоу виступлять також артисти із Франції та Польщі, які представлятимуть свої країни на Євробаченні-2017 в Києві. Французька виконавиця Альма (Alma) заспіває свою "Requiem", а польська співачка Кася Мош (Kasia Moś) виконає композицію, що має назву "Flashlight".Тривають відбори ще у 9 країнах-учасницях Євробачення-2017 – Австралії, Греції, Естонії, Ісландії, Литві, Норвегії, Португалії та Румунії. Їхні представники визначаться вже на початку березня.

Нагадаємо, що півфінали 62-го за ліком пісенного конкурсу відбудуться 9 та 11 травня. Фінал Євробачення-2017 – 13 травня. Ареною шоу обрано Міжнародний виставковий центр у Києві.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне