Поиск

17 червня у Львові відбудеться R0boCamp Conference

17 червня у Львові відбудеться R0boCamp Conference - масштабна подія для справжніх поціновувачів технологій.

Виступи відомих розробників, виставка робототехніки та можливість обмінятися досвідом в IoT сфері, поради як вийти на Kickstarter та монетизувати свої розробки і багато іншого чекає на учасників конференції.

На події виступить близько 30 спікерів, представників таких компаній, як: Shadow Robot Company UK (офіс у Великобританії), ARTKB (офіс у Китаї), Raccoon.World (офіс у США) та IoT Hub Kiev (офіс в Україні) та багато інших.

Конференція проходитиме на 3 потоках: IoТ Tech, IoТ Business та Kickstarter. На кожному потоці виступатимуть цікаві та відому спікери, які ділитимуться досвідом, порадами та лайфхаками.

Переглянути теми доповідей: http://robocamp.com.ua/#speakers

Крім самих доповідей на учасників чекає:

Виставка розробок та готових продуктів в сфері робототехніки на R0boCamp EXPO, де свої нові роботи презентуватимуть українські розробники.

Roborace - змагання серед автономних роботів за аналогією до Формула-1. Міжнародний клас безпілотних автогонок, з 2016 року є офіційною серією, яка проводить заїзди в рамках етапів Формули Е (англ. FIA Formula E Championship).

Мета нового класу - демонстрація можливостей штучного інтелекту і робототехніки в спорті високих технологій. http://roborace.com/

Релакс-зона із кавою, щоб відпочити і поспілкуватися із учасниками.

Цікаві історії успіху проектів на кікстартері, інвестиційні перспективи, IoT стартапи та багато іншого.

Для тих, хто прочитав цю новину до кінця, організатори надають знижку 15% по промокоду - SocPortal-10

Приєднатися: http://robocamp.com.ua/#prices

Комментарии