Поиск

До 40% тепла, що надходить в приміщення, виходить через погагані вікна

Отже, де ж ми втрачаємо таке дороге тепло в наших оселях?

30-40% – з вентиляційним повітрям 20-30% – через стіни 15-25% – через вікна 10-25% – через дах 3-6% – через підвал

  1. Не перекривай дорогу теплу. Радіаторні екрани, довгі штори чи жалюзі, невдало розставленні меблі та інші речі, розташовані перед радіаторами, поглинають до 20% теплової енергії.
  2. Заклей щілини у вікнах. Біля 40% тепла, що надходить в приміщення, втрачається взимку через вікна. Елементарні заходи з теплоізоляції допоможуть підвищити температуру в квартирі на 4-5° С.
  3. Наклей фольгу на обидві сторони ДСП та розмісти на стіні за батареєю. Це підвищить тепловіддачу радіатора на 20%. При цьому витрати на опалення приміщення зменшуються на 4%.
  4. Не перегрівай приміщення – вдягайся тепліше. При завищеній кімнатній температурі зростає ризик простудних захворювань. За даними лікарів сон у прохолодному приміщенні корисніший.
  5. Провітрюй приміщення протягом 10-15 хвилин. Через привідчинені впродовж багатьох годин вікна значно втрачається тепло. Краще провітрювати протягом 10-15 хвилин при широко відчиненому вікні.
  6. Постав лічильники. Витрати на опалення приміщення зменшуються до 40%, якщо ти маєш індивідуальне опалення або лічильники тепла.
  7. Закривай двері в під’їзді. Тепловтрати через відкриті двері та розбиті вікна в підїзді становлять 5-15% від сумарних теплових втрат будинку.
  8. Постав склопакети. Склопакети мають такий опір теплопередачі, як цегляна стіна товщиною 50 см та мають надвисокий ступінь теплоізоляції, що скорочує втрати тепла до 50%.
  9. Використовуй жалюзі. Жалюзі або короткі штори допоможуть скоротити втрати тепла на 8-15%, яке виходить через скло.
  10. Рухайся. Вправи розженуть кров, а це зігріє вас. Декілька присідань, віджимання від вікна чи навіть просто танці або вправи зі скакалкою, і ти отримаєш не тільки тепло, але і чудову форму тіла до весняного сезону.

Подписывайтесь на наш Youtube-канал, чтобы не пропустить новые видео на остросоциальную тематику

Все новости о субсидии в Украине читайте в разделе #Соціалка на Соцпортале.

Комментарии