У Києві заборонили дитсадкам та школам надавати платні послуги

Аби школи і дитскадки не перетворювались на бізнес - КМДА

У столичних комунальних школах і дитячих садах заборонили надання платних послуг та організацію платних заходів для учнів під час навчального процесу, повідомляє прес-служба КМДА.

«Комунальні школи та садочки Києва розраховані на отримання знань, тому жодний освітній заклад не має права надавати платні послуги під час навчального процесу, і це – чітка позиція міста», – заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Також він додав, що заборонено використувувати приміщення дитячих навчальних закладів для проведення будь-яких сторонніх заходів під час освітнього процесу.

«Районні управління освіти разом із керівниками шкіл та садочків мають забезпечити умови для дітей, які б не відволікали їх від головного процесу. Міська влада буде контролювати та реагувати на будь-які випадки, коли комунальний садочок чи школу перетворюють на приватний бізнес», – сказав чиновник.

Згідно з наказом Департаменту освіти і науки КМДА «Про організаційні питання щодо надання платних послуг закладами дошкільної, загальної середньої освіти та освітніх послуг суб’єктами господарювання на території та приміщеннях закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва», додаткові освітні послуги можуть надаватися в школах виключно після занять, а в дитячих садах – після завершення освітнього процесу відповідно до режиму.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Національна опера України: розклад на лютий

9 лютого (ранок), балет «Білосніжка» (Б....

Це може бути цікавим

Одкровення від Тимофія: як автор трудової реформи заганяє себе у пастку

Як відомо, автор проекту закону про працю заперечив в Facebook можливість звільнення без причини....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

У селі на Прикарпатті жителі, які не здають роші на церкву, потрапляють на дошку ганьби

У прикарпатському селі люди, які не здали гроші на церкву, потрапляють на дошку ганьби У селі Горохолин Ліс Богородчанського району на дверях церкви висить список ....

Загрузка...