Демографічний номер. Що це і навіщо він потрібний

Вже з першого січня наступного року, під час заповнення електронних декларацій, слід буде вписувати відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР) та вказати відповідні номери членів сім’ї

Новація передбачена змінами до статті 46 закону "Про запобігання корупції", які набули чинності 18 жовтня 2019 року. Про це повідомляє Національне агентство з питань запобігання корупції.

Відповідно НАЗК нині готує пропозиції щодо зміни вигляду бланка е-декларації, щоб там уже був передбачений номер запису в УНЗР.

"У разі відсутності у суб’єкта декларування або членів його сім’ї УНЗР передбачається можливість обрання суб’єктом декларування відповідного значення цього поля", - зазначили в НАЗК.

У Державній міграційній службі України повідомили, що унікальний номер запису в УНЗР уже мають власники ID-карток та закордонних біометричних паспортів. Цей номер написаний безпосередньо на паспорті – це дві послідовності з восьми та п’яти цифр, розділених дефісом. Цей унікальний номер запису в Реєстрі є незмінним протягом всього життя людини.

Якщо ж потрібно отримати витяг із Єдиного державного демографічного реєстру, потрібно звернутися до будь-якого територіального відділення Державної міграційної служби. Отримання цієї довідки є безкоштовною послугою, яку мають виконати протягом трьох днів.

Всі політичні новини України читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі.Читайте також:

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Київських поліціянтів навчать користуватись дефібриляторами

Управління поліції Київського метрополітену отримало два автоматичних дефібриляториПро це повідомляє Київська міська державна адміністрація на своєму сайті....

Це може бути цікавим

Вандалы изуродовали инсталяцию на Бессарабской площади

В Киеве вандалы обрисовали временную инсталляцию "Противостояние" на Бессарабской площадиОб этом сообщает "Апостроф" со ссылкой на "Сегодня"....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

В Минфине заверили, что денег на субсидии хватит

В госбюджете на 2020 год заложено достаточно финансов для обеспечения выплаты субсидии украинцам....

Загрузка...