350 мільйонів гривень. Уряд відремонтує басейни та спорткомплекси

Уряд виділив загалом 350 млн грн. на ремонт спорткомплексів та оновлення й будівництво нових басейнів по всій країні.

Кабінет Міністрів України, в рамках політики розвитку дитячого та юнацького спорту, виділив загалом 350 млн грн на програми ремонту існуючих та будівництво нових спортивних комплексів при школах та 50-метрових та 25-метрових басейнів та оздоблення прибасейнових територій. Відповідні рішення ухвалені під час засідання Уряду 5 липня.

Лише на басейни Уряд виділив 200 млн грн. Гроші розподілять між 10 проектами у Донецькій, Миколаївській, Запорізькій, Івано-Франківській, Чернівецькій, Черкаській, Львівській областях та м.Вінниці.

Обсяг субвенції на оновлення пришкільних спорткомплексів становить 150 млн грн. Гроші виділяються на понад 80 проектів в різних регіонах України, в тому числі у великих містах та об’єднаних громадах. Йдеться як про закриті спортивні комплекси, так і відкриті стадіони.

За даними Федерації плавання, в країні є 534 басейни і плавальних комплекси. При цьому 100 з них знаходиться в структурі фітнес-комплексів і готелів, тобто, є приватними.

Останні новини: головні події дня читайте в розділі #Банкова на Соцпорталі. Також читайте

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

​В Киеве частично перекроют Северный мост

Движение на Северном мосту будет частично ограничено в Киеве с 9:00 до 17:00 в пятницу, 6 декабря....

Це може бути цікавим

Сферу занятости передали Министерству экономразвития

Министр экономразвития Тимофей Милованов, фото УНИАНСоответствующий законопроект №2168 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины о формирова....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​В уряді пропонують унеможливити звільнення вагітних

У Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонують зробити неможливим звільнення вагітних жінок та дозволити брати відпустку за в....

Загрузка...