В Африці швидко поширюється дуже небезпечна лихоманка

З початку року Нігерія охоплена спалахом лихоманки Ласса. Ця потенційно смертельна хвороба здатна викликати епідемію, і в даний час проти неї не існує вакцини. Лихоманка Ласса - хвороба не нова, але нинішній спалах безпрецедентний за своїми масштабами і швидкістю поширення, пише УНІАН.

Співробітники медустанов працюють на межі можливостей, деякі з них самі заразилися і стали жертвами недуги. Лихоманка Ласса - це гостре вірусне геморагічне захворювання, що може дуже тяжко перебігати, уражаючи різні органи і руйнувати кровоносні судини. У більшості заражених хвороба проходить у легкій формі - лихоманка, головний біль, загальна слабкість - або ж взагалі без симптомів. Але в гострих випадках перебіг хвороби може бути схожим на Еболу - іншу небезпечну геморагічну лихоманку - з кровотечами з носа, рота і інших частин тіла.

За статистикою, смертельний результат настає приблизно в 1% випадків. Однак за нинішньої спалаху в Нігерії смертність, за даними Національного центру з контролю за інфекційними захворюваннями, в підтверджених і можливих випадків інфікування досягає 20%. З січня в Нігерії було зафіксовано понад 1000 випадків підозри на лихоманку Ласса, з них 317 підтверджених.

Як повідомляв Соцпортал, Зібров розповів про хворобу своєї дружини.

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Опубліковано рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2019

Оновлено щорічний рейтинг найкращих шкіл України відповідно до результатів зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Банкіри спрогнозували курс гривні до кінця року

Восени 2019 року очікується збереження волатильності курсу....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

​Торговля людьми не имеет границ

Стандарты государственной помощи20 июня 2019 года Государственный департамент США обнародовал свой ежегодный Отчет, касающийся торговли людьми....

Загрузка...
Загрузка...