У Львові затримали зоозахисників

Львівська поліція затримала учасників пікету за права тварин. Про це активістам «Соціального руху» повідомили анархісти з ініціативи «Чорний стяг».

У неділю 28 січня ц.р. мала відбутись акція «За цирк без тварин» у формі пікету вистав «Континенталь», що проходять у Львівському державному цирку. Як заявили організатори, «Континенталь» – це чергова циркова програма з використанням тварин, чергова вистава, заради якої їх утримують в неволі, застосовують садистські методи дресури, калічать самотністю, побоями і голодом. Метою заявленного протесту було закликати до етичного поводження з тваринами.

Проте під час акції поліція заарештувала кількох молодих людей – мешканців Львову Антона Парамбуля, Родіона Багаєва, Тараса Білоуса та інших учасників заходу. Мотиви таких дій затримані пов’язують з провокаціями правих радикалів, котрі намагаються перешкодити будь-яким мирним зібранням за участі лівих та анархістів. «Мене затримали на акції під цирком, – пише на Facebook Багаєв. – Поліція діяла координовано з правими». Окремі люди було доставлені у відділок із синцями через застосуванням сили поліцейськими.

«Затримали всіх, сидимо в актовій залі райвідділку, серед затриманих також дівчата і неповнолітні. Праві здоровалися з поліцією за руку і вигуками White Pride. Затримали також якогось хлопця якийсь просто ошивався поряд», – повідомив о 13.45 Родіон Багаєв.

Як вважають активісти «Соціального руху», скоординованість вуличних праворадикалів та правоохоронців несе небезпеку будь-яким протестам. «Якщо арештам піддаються мирні учасники неполітичних заходів, то це означає, що свобода мирних зборів відсутня. Немає сумніву, що будь-які акції проти насильства поліції чи неонацистів будуть піддаватись неконституційним заборонам. Провести акцію за права людини і тварин стає неможливо. Влада вчиняє такі дії, закріплюючи монополію ультраправих на участь у громадських протестах», – вважають у «СР».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Зеленский подписал закон об отсрочке штрафов для евроблях

Льготный период продлен до конца ноября 2019 года....

Загрузка...

Це може бути цікавим

Главой Службы внешней разведки стал Валерий Евдокимов: что о нем известно

Президент Владимир Зеленский назначил Валерия Евдокимова главой Службы внешней разведки Украины....

Новости партнеров

Дивіться, що пишуть

Как звучит архитектура Украины

Необычный музыкально-визуальный проект уже успел записать два эпизода: в дворцово-паркового комплексе Качановка и на берегах киевского водохранилища в Вышгороде....

Загрузка...
Загрузка...