У Львові затримали зоозахисників

Львівська поліція затримала учасників пікету за права тварин. Про це активістам «Соціального руху» повідомили анархісти з ініціативи «Чорний стяг».

У неділю 28 січня ц.р. мала відбутись акція «За цирк без тварин» у формі пікету вистав «Континенталь», що проходять у Львівському державному цирку. Як заявили організатори, «Континенталь» – це чергова циркова програма з використанням тварин, чергова вистава, заради якої їх утримують в неволі, застосовують садистські методи дресури, калічать самотністю, побоями і голодом. Метою заявленного протесту було закликати до етичного поводження з тваринами.

Проте під час акції поліція заарештувала кількох молодих людей – мешканців Львову Антона Парамбуля, Родіона Багаєва, Тараса Білоуса та інших учасників заходу. Мотиви таких дій затримані пов’язують з провокаціями правих радикалів, котрі намагаються перешкодити будь-яким мирним зібранням за участі лівих та анархістів. «Мене затримали на акції під цирком, – пише на Facebook Багаєв. – Поліція діяла координовано з правими». Окремі люди було доставлені у відділок із синцями через застосуванням сили поліцейськими.

«Затримали всіх, сидимо в актовій залі райвідділку, серед затриманих також дівчата і неповнолітні. Праві здоровалися з поліцією за руку і вигуками White Pride. Затримали також якогось хлопця якийсь просто ошивався поряд», – повідомив о 13.45 Родіон Багаєв.

Як вважають активісти «Соціального руху», скоординованість вуличних праворадикалів та правоохоронців несе небезпеку будь-яким протестам. «Якщо арештам піддаються мирні учасники неполітичних заходів, то це означає, що свобода мирних зборів відсутня. Немає сумніву, що будь-які акції проти насильства поліції чи неонацистів будуть піддаватись неконституційним заборонам. Провести акцію за права людини і тварин стає неможливо. Влада вчиняє такі дії, закріплюючи монополію ультраправих на участь у громадських протестах», – вважають у «СР».

Коментарі

Рекомендуємо прочитати

Смартфоны по выгодной цене от нового интернет-магазина Vodafone

Особое внимание многие покупатели смартфонов обращают на качество фото и видеосъемки....

Це може бути цікавим

У Києві з’явиться вулиця Джохара Дудаєва

Пропозиції про перейменування однієї з вулиць у Соломонс’якому районі на честь Джохара Дудаєва сьогодні підтримала комісія Київської міськради з питань містобу....

Автоновости

Дивіться, що пишуть

Юлія Тимошенко розпочне перемовини з МВФ про зниження ціни на газ для населення

Під час Мюнхенської безпекової конференції лідер партії «Батьківщина» і кандидат в президенти України Юлія Тимошенко провела зустріч із Директором-розпоряднико....

Загрузка...