Пошук

Українки взяли вищі місця на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Українки легкоатлетки завоювали призові місця на європейському чемпіонаті
Читать на русском

На чемпіонаті Європи 2021 з легкої атлетики, який проходив в Торуні (Польща), дві українські легкоатлетки відзначилися в стрибках у висоту, і ще одна - в стрибках в довжину.

У секторі для стрибків у висоту пройшли у фінал три співвітчизниці: Ярослава Магучіх, Юлія Левченко, Ірина Геращенко. Левченко не дотягнула 2 сантиметри до "бронзи", поступившись суперниці з Фінляндії. Срібну медаль виграла Ірина Геращенко, а золоту - Ярослава Магучіх, яка взяла позначку в 2 метри. Магучіх намагалася подолати і рекордні 2,07 метра, але планка тричі впала.

результати:

1. Ярослава Магучіх (Україна) - 2,00 м;
  2. Ірина Геращенко (Україна) - 1,98 м;
  3. Елла Юнніла (Фінляндія) - 1,96 м;
  4. Юлія Левченко (Україна) - 1,94 м.

Також українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук виграла золоту медаль у стрибках в довжину. Вона двічі заступила, але в третій раз стрибнула на 6,8 метрів. Під час четвертої спроби вона показала результат 6,86 метрів, а на п'ятій - 6,92 метра. Це - найкращий результат в світі за поточний сезон.

Також в жіночій естафеті 4х400 збірна України встановила національний рекорд - 3: 30,38, але зайняла лише 5-е місце.