Поиск

У сборной Украины по футболу появился новый спонсор

«Львівське» – новый Национальный спонсор сборной Украины по футболу
Читати українською

С января 2021 года бренд «Львівське» стал новым Национальным спонсором сборной Украины по футболу.

Відповідна угода про співпрацю протягом наступних 4 років була підписана з Українською асоціацією футболу.

Урочисте підписання договору відбулось у Будинку футболу. Коментуючи початок співпраці, обидві сторони відзначили важливість такої події. Генеральний директор Carlsberg Ukraine Євген Шевченко:

Бренд «Львівське» роками єднав країну через призму масштабних проєктів. Але настав час, мабуть, для найпотужнішого та найемоційнішого спонсорства – «Львівське» стає Національним спонсором української збірної з футболу! Я певен, що головну українську команду повинен підтримувати один із найбільших українських брендів. Підтримка надає сили боротися та перемагати, тому ми готові йти пліч-о-пліч з командою та продовжувати об‘єднувати українців вже навколо футболу.

Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко:

Зараз Україна та увесь світ зіткнулися з серйозними випробуваннями і дуже важливо в такий час заручитися підтримкою надійного партнера. Ми раді початку співпраці з провідним гравцем на пивному ринку. 2021 рік – це важливий рік для нашої команди, адже збірна буде грати у фінальній частині Євро-2020. Це повинна бути потужна колаборація. Ми готові до активної співпраці та в очікуванні реалізації спільних масштабних проектів.

Читайте также:

Комментарии