З'явився ще один кандидат в аудитори НАБУ

  1. Главная
  2. Архив
  3. Политика
  4. З'явився ще один кандидат в аудитори НАБУ
13:52, 21.03.17
Публічний аудит
Наразі триває відбір члена комісії зовнішнього контролю за ефективністю діяльності Національного антикорупційного бюро України за квотою КМУ. «Публічний аудит» як єдиний в Україні недержавний громадянський професійний арбітр, що здійснює контроль за використанням публічних ресурсів, вирішив подати на розгляд Уряду кандидатуру Максима Гольдарба.
«Максим Гольдарб – громадський діяч, адвокат, аудитор, сертифікований Аудиторською палатою України відповідно до міжнародних стандартів аудиту. Кандидат повністю відповідає вимогам ч. 6 ст. 26 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України», а саме: має 14-річний досвід роботи на слідчих і керівних прокурорських посадах, 4-річний керівний аудиторський досвід в Міністерстві оборони України та громадській організації, володіє поглибленими знаннями та навичками для проведення оцінки (аудиту), а також має беззаперечний авторитет серед професійної спільноти», – йдеться в поданні на адресу Кабміну.

Крім того, вказано, що в його «активі» – створення вперше в органах виконавчої влади системи запобігання службових і господарських злочинів в оборонному відомстві – операційний аудит, який у подальшому був впроваджений в інших міністерствах та відомствах.

«Розумію, що не вписуюся в чиїсь розклади, більше того, навіть порушую “гармонію” в дерибані країни та її ресурсів. Але маю підтримку людей, і для мене це головне. Їм важливо знати правду. Важливо, щоб речі називалися своїми іменами. Думаю, моїх двох вищих освіт, життєвого й професійного досвіду вистачить, щоб об’єктивно і справедливо оцінити їх роботу та інформувати про це громадськість», – прокоментував Гольдарб свою участь у відборі аудитора для НАБУ.

Нагадаємо, комісія буде утворена з трьох аудиторів, делегованих парламентом, Урядом та Президентом. Саме вони мають здійснювати зовнішній контроль та незалежну оцінку результатів діяльності НАБУ. Навколо конкурсу з обрання аудиторів уже розгорівся гучний скандал – вибір кандидатів для влади дуже принциповий, адже звільнити директора НАБУ, згідно з Законом, можна виключно рішенням комісії.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости