Поиск

Під час сварки чоловік декілька разів вдарив свого батька ножем, але коли зрозумів, що він накоїв, сам здався правоохоронцям.

Чоловік завітав до батька, вони посварилися. Родичі вийшли на вулицю, де продовжили з’ясовувати стосунки. У результаті син вдарив батька по голові. Коли він впав на землю, зловмисник кілька разів вдарив його ножем.

Згодом чоловік зрозумів, що накоїв, та зателефонував у поліцію. Подія сталася минулого року у Голосіївському районі Києва. І от Днями суд завершив розгляд цієї резонансної справи, - повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Під час засідання обвинувачений пояснив, що з дитинства у нього були неприязні стосунки з батьком. Нібито той його бив, знущався і навіть виганяв із дому та вимагав гроші. Однак свою вину визнав і повністю розкаявся.

Вироком Голосіївського районного суду у місті Києві за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України, чоловіка засуджено до семи років позбавлення волі.

Як повідомляв Соцпортал, жінка задушила пенсіонерку та пішла спати.

Комментарии