Поиск

Кожна людина хоч раз у житті вдавалася в питання: «Чи є доля?», «Чи вирішена вона наперед, чи людина сама творить свою долю?». Воно й не дивно, проблема майбутнього турбує кожного з нас, однак, для більшості людей ця проблематика так і залишається невирішеною загадкою протягом усього життя. Спробуймо розібратися в містичному явищі долі, та подивимось, що про це нам говорить наука.

Мало хто знає, що поняття долі досліджується різними вченими вже протягом багатьох століть. Ще менше людей знають про те, що існує і офіційна наука, яка займається вирішенням проблематики долі. Родоначальником такою є всесвітньо відомий вчений Ліпот Сонди, який спочатку 20 століття заснував концепцію наукового долеаналіза. В її основу увійшли результати багаторічних клінічних досліджень, а також створений на їх базі унікальний проективний тест, відомий як тест Сонді, що дозволяє провести комплексне дослідження досліджуваного. Відповідно до даної методики, людиною рухають 8 різних прагнень, які конфліктуючи та взаємодіючи між собою, штовхають людину на вчинення тих чи інших життєвих виборів, дій і вчинків, проявляються в його видимій моделі поведінки, і тим самим обуславлівают його долю.

Значний внесок у розвиток долеаналіза вніс сучасний український вчений Олег Мальцев, який продовжив роботу Сонді, та істотно розширив розуміння явища долі, розкрив природу її фатальності, а також механізми управління долею.

Згідно з результатами наукових досліджень Мальцева Олега, кожна людина з моменту народження протягом життя проходить певні стадії пізнання світу. Вона пізнає світ фізично, копіюючи моделі поведінки інших людей, та іншими способами. Всі ситуації, невдачі та поразки, які з нею відбуваються, складаються в унікальну систему минулого досвіду людини, яка згодом стає основою для прийняття рішень і здійснення тих чи інших вчинків. Таким чином, людина проходить певні програми тренування протягом життя, які формують програму його долі.

Слід розуміти, коли ми говоримо про проходження програм підготовки, ми маємо справу з індивідуальністю людини. У разі якщо людина свідомо не займається рівнем своєї підготовки, роблячи тим самим свою особистість сильніше, то в цей момент часу відбувається автоматичне тренування його індивідуальності. При цьому, вона збирає в себе все те, що передавалося з покоління в покоління, всю інформацію, все методи та поведінку інших людей. Людина не задумується про те, наскільки ефективна така некерована підготовка, і до яких наслідків вона може призвести. У більшості випадків вона породжує несподівані ситуації в житті людини, які часто закінчуються поразками або фатальним кінцем.

Слід розуміти, що при зустрічі двох і більше людей виникає протиставлення досвіду однієї людини досвіду іншого, протиставлення однієї сукупності програм тренування іншим. В результаті цього, все життя людини перетворюється в реакції та очікування реакцій оточуючих на невірні вчинки. Яка буде реакція інших людей на ті чи інші слова і дії, людина не знає, як і не може передбачити, яка саме послідує реакція.

На базі результатів досліджень даної проблематики, вченим Олегом Мальцевим була створена «Методика Соляріс», яка дозволяє виявити які програми підготовки були пройдені людиною протягом життя і спрогнозувати як закінчиться життя людини, якщо вона не стане над цим працювати. Особливість даної методики полягає в тому, що вона дозволяє не тільки провести комплексну діагностику, але й дозволяє людині звільнитися від залежності від сформованої програми долі.

Варто також зазначити, що в результаті багаторічної наукової роботи Мальцев Олег розробив понад 20 способів інтерпретації тесту Сонді, які можуть бути використані як для діагностування долі, так і для комплексного дослідження особистості людини з метою подальшого усунення виявлених перешкод на шляху самореалізації людини. Дані методи інтерпретації тесту Сонді прості у використанні та мають широкий спектр застосування в різних областях

Комментарии