Поиск

Військова прокуратура розповіла про боротьбу з боржниками

31.05.2018 рішенням господарського суду м. Києва задоволено позов заступника військового прокурора Центрального регіону України в інтересах держави в особі Міністерства оборони України до Приватного акціонерного товариства «Трикотажна фабрика «Роза» про стягнення штрафних санкцій.

- 12.08.2016 між Міністерством оборони України та ПАТ «ТФ «Роза» було укладено договір на постачання речового майна до однієї з військових частин на загальну суму 5 799 600 гривень та низки додаткових угод до нього. Відповідно до умов цього договору ПАТ «ТФ «Роза» зобов’язалось поставити товар для потреб Міністерства оборони України в асортименті, кількості та у строки (терміни) вказані в Договорі, - йдеться у повідомленні прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Однак, вказане підприємство, в порушення вимог Договору не виконало умови додаткової угоди, а саме, - поставило засоби речової служби із запізненням на 48 діб, що підтверджується відповідним Актом приймального контролю якості.

- З метою захисту інтересів держави в особі Міністерства оборони України в частині здійснення закупівель за державні кошти, військовою прокуратурою Центрального регіону України вжито заходів представницького характеру у суді, - розповіли у прокуратурі.

За результатом судового розгляду, господарський суд м. Києва погодився з доводами військового прокурора та задовольнив позовні вимоги Міноборони на суму 193 тисячі гривень.

Раніше, прокуратура Луганської області оголосила в розшук і почала спеціальне розслідування щодо так званого "голови ради міністрів ЛНР".

Комментарии