Поиск

В Україні дітей заманюють у смертельну гру "Зелений кіт"

Україна раз у раз лихоманить при появі чергової гри смерті, в яку так легко втягуються діти і підлітки.

Ще не встигло суспільство відійти від лавини повідомлень і інформації щодо "Синього кита", як нещодавно з'явилися розмови про "Червону сову", яка ледь не забрала життя дівчинки Лери. І ось тепер нова небезпека - "Зелений кіт".

"МедОбоз" розбирався в чому суть нової "гри" і з'ясовував, що ж робити батькам, щоб максимально захистити свою дитину від смертельної небезпеки.

Відомо, що всі ці "забави" з'явилися в Росії і мережами швидко метастазували в Україні.

У групі з такою назвою, гасло якої "Сумні люди стрибають у сумні вікна", вже кілька сотень фоловерів, які обмінюються суїцидальними афоризмами і фото. Там також дітям дають завдання, які можуть призвести до смерті.

Судячи з профілів, у "гру" грають багато українців. Їхні публікації датовані груднем. А зміст постів,зокрема, і ілюстрацій, - більш ніж депресивний. Одна з українок Ксенія, наприклад, написала вірш "Лети, малюче, у світ, в якому краще". Інші школярі публікують картинки з кривавими сюжетами.

Психологи рекомендують уважно стежити за поведінкою дитини, її діяльністю в соцмережах, намагатися говорити з нею і в жодному разі не кричати.

Завдання батьків показати йому свою силу і здатність захистити його.

Як повідомляв Соцпортал, СБУ пояснила заборону російських соцмереж "Синім китом" і порно.