Поиск

В Одесі співробітники військкомату влаштували виставу із затриманням студента

У п'ятницю, 24 листопада, співробітники Приморського районного військкомату в Одесі перекрили дорогу і влаштували виставу, щоб не відпускати викраденого ними студента.

Відзначається, що відеозапис, на якому зафіксована дивна поведінка офіцерів на перехресті Канатної і Пироговської вулиць, надав журналістам адвокат юнака Денис Кешкентій.

За його словами, студента четвертого курсу одного з морських вишів міста незаконно забрали прямо з занять.

-Я приїхав, звільнив його, посадив у свою машину, щоб провести юридичну консультацію і дочекатися документів, що підтверджують, що хлопець має законну відстрочку як студент денної форми. Вони, воєнкомівські, кинулися під колеса і заблокували рух по цілій смузі. Кричали диким криком, корчилися, наносили удари по машині, яка є власністю адвоката, - розповів адвокат.

Він уточнив, що інтерес військових до його клієнта пов'язаний з тим, що юнак деякий час навчався на заочному відділенні, але потім знову був прийнятий на стаціонар, що є підставою для відстрочення.

У той же час за заявою Дениса Кешкентія відкрито кримінальне провадження. Поки дії військових кваліфікували за 397 статтею КК - "втручання в діяльність захисника чи представника особи". Не виключено, що будуть додані і інші статті.

Як повідомляв Соцпортал, чим українська армія краща за російську.

Комментарии