Поиск

В Києві визначились з проектом реконструкції Бабиного Яру

Судді обрали переможця з більше ніж півтори сотні проектів.

В Києві визначились з проектом реконструкції Бабиного Яру

У Києві оприлюднили результати архітектурного конкурсу на кращий проект Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр». Про це повідомляє КМДА у Фейсбуці.

Судді обрали переможця з більше ніж півтори сотні проектів, які змагалися у два етапи протягом восьми місяців.

- Автори проекту-переможця успішно впорались із завданням донести через архітектуру та ландшафт ті емоції, той біль, через які пройшла ціла нація та наш народ. Це та трагедія, про яку необхідно говорити, про неї не можна забувати», – зазначив директор Департамент містобудування та архітектури – головний архітектор Києва Олександр Свистунов.

Автором найкращого проекту стала команда архітектурного бюро Querkraft Architekten (Австрія) з ландшафтним архітектором Kieran Fraser Landscape Design (Австрія). Вони і побудують перший у Києві та Східній Європі меморіальний Центр трагедії Голокосту, розташований саме в тому місці, де сталися ці події 1941-1943 років. Проект буде побудовано навколо центру експозиції, архітектурне рішення якої дозволить відвідувачам на собі відчути ту небезпеку і безпросвітність, які настигли жертв Голокосту під час трагічних подій.

Всі київські новини в розділі #Київград на Соцпорталі. Ще цікаво:

Комментарии