Поиск

У столичному клубі Caribbean Club пройде тиждень джазу.

Понеділок, 5 лютого, 20.00, JAZZ MONDAY | PINAQ - Polyakov / Ivanov / Nazvlishvilly / Adu Quartet

Що: 5 лютого Caribbean Club Concert Hall запалить експериментальний союз чотирьох ковбоїв українського джазу PINAQ – Polyakov/Ivanov/ Nazvlishvilly/Adu Quartet.

PINAQ – це надзвичайно талановитий український трубач і бенд-лідер Денніс Аду, відомий джазовий клавішник і аранжувальник Родіон Іванов, маг контрабаса і бас-гітари Юрій Нацвлішвілі і герой перкусії та ударної установки Олександр Поляков.

Позначити стилі і жанри, в яких грають музиканти, практично неможливо. Мабуть, найточнішим визначенням буде «імпровізаційна фанк-альтернатива». Запевняємо, імпровізацій і експериментів на сцені Caribbean Club Concert Hall прозвучить чимало.

Кожен їхній концерт неповторний і унікальний. Тому поспішіть на лютневий. Такого ви точно ніколи не побачите і не почуєте. До зустрічі у Caribbean Club Concert Hall!

Склад бенду: Денніс Аду - труба, ефекти

Родіон Іванов - клавішні

Юрій Нацвлішвілі - бас, ефекти

Олександр Поляков - барабани, spd

Скільки: 150-400 грн

https://concert.ua/uk/eventpage/pinaq?feedback_sha...

Вівторок, 6 лютого, 20.00, Rowan Pattison trio (Австралія)

Що: 6-го лютого Rowan Pattison trio (Австралія) - концерт екстраординарного гітариста-віртуоза та надії австралійського джазу Роуена Патісона зі своїм тріо в найбільш джазовому столичному клубі Caribbean Club Concert Hall.

Ще коли Патісон навчався в Тасманійській консерваторії, його запрошували грати з відомими музикантами на великих майданчиках і музичних фестивалях. Після закінчення навчання Роуен поїхав в США, де талановитого австралійця взяли до відомого оркестра Grandeur Orchestra.

В Америці гітарист-віртуоз грав на одній сцені з такими видатними артистами, як блискучий Боббі Арвон, зірка Бродвею Мішель Мурлін, фіналіст American Idol Лу Газзара, Маркус Террела з America's Got Talent і американський комік Джеймс Стівенс III.

Учасники тріо Роуена Патісона йому до пари. Австралійський контрабасист і бас-гітарист Хадін Муртаг, який виступає з провідними музикантами Австралії, включаючи Damien Kingston, Kelly Ottaway і Danny Healy, і регулярно концертує з Royal Australian Navy Band.

Відомий київський барабанщик Олександр Селезньов, переможець конкурсу Modern Drummer Hero 2015 року, в якому його талант оцінив легендарний драмер групи Thirty Seconds to Mars Shannon Leto.

В Києві Роуен Патісон представить програму на основі свого проекту «Розвиток імпресіоністських концепцій у грі на джазовій гітарі». У ньому Роуен зіставляє музичну мову Дебюссі і Равеля в творчості легендарного Білла Еванса.

Побачити, а головне – почути, як грають джаз зірки Австралії, ви зможете 6 лютого!

Скільки: 150- 650 грн

http://parter.ua/ua/event/concert-hall/caribbean_c...

Четвер, 8 лютого, 20.00, Caribbean Dinner Show: Freedom JAZZ "Кiss"

Що: Атмосферу, яку майстерно з перших секунд створює цей унікальний джазовий гьорлз-бенд - не зустріти більше ніде! Протягом трьох місяців - по четвергам - "Freedom Jazz" вийдуть на сцену Caribbean Club Concert Hall з особливо відвертою та сміливою програмою "KISS".

"Наше нове гаряче шоу називається "KISS". Назва говорить сама за себе: пристрасна, відверта, інтимна. В усіх нових творах ви знайдете тему любові та стосунків, яка нас особливо хвилює. Безумовно, все витримано у фірмовому стилі джазеток: від театралізованих мініатюр до нестримних танців, від "закаверенних" до невпізнання усіма улюблених пісень до тонкого жіночого гумору. Менше слів - більше поцілунків!», - розповідають про майбутнє шоу участниці бенду.

Caribbean Jazz Dinner Show: Freedom Jazz "Kiss" - це абсолютно новий формат. Пориньте до атмосфери справжнього кабаре, що поєднає в собі блискуче театралізоване шоу, затишний настрій найстарішого столичного клубу укупі з вишуканою кухнею.

Скільки: 390 - 1590 грн

http://parter.ua/ua/event/concert-hall/caribbean_c...

П'ятниця, 9 лютого, 20.00, Friday Free STYLE MUSIC | Birthday FUNK

Що: Уявіть свій ідеальний п'ятничний вечір. Який він? Компанія друзів, апетитні страви, пляшечка ігристого, мелодійна музика і просто свобода? Тоді вам на Friday Free Style Music до Caribbean Club Concert Hall 9 лютого!

Friday Free Style Music - це музика різних стилів, мелодійна, повітряна та вільна. Під неї можна вести задушевні бесіди за вечерею, танцювати або просто релаксувати у затишному кріслі.

9 лютого на Friday Free Style Music оду фанку зіграє маг саксофона Володимир Лебедєв в компанії відомих українських джазменів.

Музиканти приготували програму з легендарних інструментальних фанк- і поп-композицій в яскравих і запальних авторських аранжуваннях. Музика протесту і любові до життя: під фанк можна нескінченно мріяти і нестримно танцювати, міркувати про високе і будувати плани на майбутнє, наповнюватися енергією і відкривати свої справжні глибинні емоції. Все це, ми упевнені, чекає вас 9 лютого на Friday Free Style Music: Birthday Funk.

Музиканти обіцяють не тільки добірні композиції, які відкриють для вас світ музики, але і непередбачуваний Jam Session Smoothers ONLY.

Friday Free Style Music - це вишукана кухня. У Caribbean Club Concert Hall страви готують з особливою увагою до деталей і з усією пристрастю кулінарів, і неважливо, чи то рататуй, чи то стейк лосося, чи то котлета по-київськи.

Що ж, усі компоненти ідеального вечора озвучені, лишилося лише перемішати їх і зануритися у світ Friday Free Style Music. Відпустіть себе на свободу 9 лютого!

Для вас гратимуть: Володимир Лебедєв - альт-саксофон

Олександр Леонов - електрогітара

Петро Ващишин - клавішні, ефекти

Роман Дудник - бас-гітара

Ярослав Борис - барабани

Скільки: 100-350 грн

http://parter.ua/ua/event/concert-hall/caribbean_c...

Субота, 10 лютого, 19.00, Квартет Руслана Єгорова

Що: 10 лютого на сцену Caribbean Club Concert Hall вкотре вийде четвірка видатних українських джазменів сучасності – Квартет Руслана Єгорова.

Цього вечора один з найкращих джазових бендів зіграє класичний джазовий репертуар на сучасний лад. А родзинкою виступу стане живий рояль, що зробить концерт ще більш атмосфернішим.

Квартет Руслана Єгорова – це блискучі представники української джаз-сцени: саксофоніст Дмитро «Бобін» Александров, піаніст і вокаліст Руслан Єгоров, барабанщик Павло Галицький та контрабасист Микола Кістеньов.

Творчість колективу така багатогранна, що їхнього виступу чекають не тільки на джазових фестах, а й на камерних клубних майданчиках. Музика Квартету однаково гармонійно звучить на альтернативних тусовках і офіційних заходах із суворим дрес-кодом.

На рахунку віртуозів лише одна платівка «Once in Chestnut Town», проте вони стверджують, що це лише початок їхнього творчого шляху і скоро на слухачів чекають приємні несподіванки. Чотири мегаособистості українського джазу, унікальний репертуар та живий рояль – усе це 10 лютого у Caribbean Club Concert Hall!

Квартет Руслана Єгорова: Руслан Єгоров - вокал, клавіші

Дмитро «Бобін» Александров - тенор-саксофон

Микола Кістеньов - контрабас

Павло Галицький – барабани

Скільки: 250 -790 грн

http://parter.ua/ua/event/concert-hall/caribbean_club/RuslanYegorovQuartet.html

Комментарии