Поиск

У Мар'їнці коригувальника вогню бойовиків "ДНР" посадили на 8 років

41-річного жителя Мар'їнки, який коригував артилерійський вогонь бойовиків "ДНР", визнали винним в участі в терористичній групі засудили його до 8 років позбавлення волі.

Про це повідомили в прес-службі Донецької області.

"Завдяки державного обвинувачення, що підтримував прокурор Червоноармійській місцевої прокуратури, коригувальник вогню засуджений до 8 років позбавлення волі", - повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Новини за темою: Два обстріли бойовиків після початку "перемир'я" були неприцільними і низької інтенсивності, - штаб

В інформації зазначається, що в січні 2015 року чоловік з власної ініціативи почав співпрацювати з терористами "ДНР". Він здійснював збір і передачу даних терористам про дислокацію, чисельність, маршрути пересування військовослужбовців і військової техніки Збройних сил України та інших військових формувань України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції на території м. Мар'їнка та Мар'їнського району.

Новини за темою: У Донецькій обл. на 6 років ув'язнили коригувальника вогню терористів "ДНР"

"Бойовики, які знаходяться на тимчасово непідконтрольної території Донецької області, використовували отримані дані для артилерійського обстрілу українських позицій", - зазначили в облпрокуратурі.

Як повідомляв Соцпортал, ЗСУ з 1 червня будуть дотримуватися чергового "режиму тиші" на Донбасі.

Комментарии