Поиск

У Києві знайшли величезні підпільні цехи з виробництва елітного алкоголю

Співробітники Служби безпеки України разом із прокуратурою Київської області припинили у Києві потужне підпільне виробництво контрафактного алкоголю.

Правоохоронці встановили, що ділки організували два цехи з виготовлення фальсифікованого алкоголю «елітних брендів» у промисловій зоні в одному з районів столиці. Продукцію зловмисники реалізовували оптовим та роздрібним покупцям по всій території України через логістичну компанію. За інформацією спецслужби, до тіньового бізнесу можуть бути причетні співробітники правоохоронних органів.

Оперативники СБ України затримали двадцять організаторів та працівників нелегального виробництва у різних регіонах країни. Під час обшуків у підпільних цехах співробітники спецслужби виявили контрафактний алкоголь на більше ніж три мільйони гривень та чимало підроблених акцизних марок.

За висновками експертів, продукцію ділки виготовляли з неякісної сировини невідомого походження, що могла стати загрозою для життя людей. Наразі вживаються комплексні заходи з вилучення контрафактного алкоголю із торговельних точок.

Як повідомляв Соцпортал, в Україні виявили величезний канал контрабандної зброї з Європи та США.

Комментарии