Поиск

У Києві затвердили нові правила торгівлі на ринках

Київська міська рада затвердила нові правила торгівлі на столичних ринках.

Про це повідомляє повідомляє прес-служба міськради.

Згідно до документом, територія ринку повинна мати відокремлену та відгороджену від проїжджої частини, житлового та комунального секторів земельну ділянку.

На ринку повинні бути облаштовані безпечні входи і виходи, штучне освітлення території, телефонний зв'язок, електро-, водопостачання та водовідведення, туалет, місця для сміття.

На продуктовому ринку мають бути обладнані спеціалізовані зони з продажу окремих видів продукції: овочів і фруктів, м'яса, яєць тощо.

Розташування торговельних місць на ринку має бути зручним для здійснення торгівлі, відповідати вимогам санітарних, протипожежних правил та безпечних умов праці, забезпечувати вільний прохід споживачів та належну культуру обслуговування.

На вимогу споживача продавець зобов'язаний пред’явити висновок держлабораторії про відповідність продукції ветеринарно-санітарним нормам, а також розрахунковий документ встановленої форми, що засвідчує факт купівлі.

Згідно з новими правилами, на ринках забороняється продавати: зброю, готове армійське спорядження, а також тканини, які використовуються для його виробництва, інші товари військового асортименту, наркотичні засоби, пальне та газ, піротехніку й вибухові засоби тощо.

Адміністрація ринку має забезпечувати централізоване прання санітарного та спеціального одягу, миття, дезінфекцію торговельного інвентарю, обладнання, засобів вимірювальної техніки, що надаються продавцям.

Як повідомляв Соцпортал, столична влада змінює стратегію розвитку до 2025 року.

Комментарии