Поиск

У Києві заборонили рух по Оболонському проспекту та вулиці Героїв Дніпра

У зв'язку з проведенням робіт з реконструкції транспортної розв'язки на перетині Оболонського проспекту та вул. Героїв Дніпра в Оболонському районі міста Києва буде тимчасово обмежено і заборонено рух транспортних засобів.

Про це повідомили в Київській міській державній адміністрації.

-З 28 квітня по 7 липня і з 8 липня до 15 вересня у зв'язку з будівельними роботами на перетині просп. Оболонського та вул. Героїв Дніпра в Оболонському районі буде тимчасово обмежено і заборонено рух транспортних засобів,

- написано в повідомленні на сайті КМДА.

Буде заборонено рух на просп. Оболонському - на круговій розв'язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра в напрямку руху до вул. Героїв Сталінграду; на вул. Героїв Дніпра - на круговій розв'язці в межах перетину з просп. Оболонським в напрямку руху до вул. Маршала Тимошенко, організувавши рух транспортних засобів по вул. Героїв Дніпра - на круговій розв'язці в межах перетину з просп. Оболонським в напрямку руху до вул. Героїв Сталінграду за рахунок другої і третьої існуючих смуг у напрямку вул. Богатирської.

У цей же період буде обмежено рух транспорту на вул. Героїв Дніпра - на круговій розв'язці в межах перетину з просп. Оболонським в напрямку руху до вул. Богатирської у другій і третій смугах руху.

З 8 липня по 15 вересня, у зв'язку з будівельними роботами на перетині Оболонського проспекту та вул. Героїв Дніпра в Оболонському районі Києва буде заборонено рух на просп. Оболонському - на круговій розв'язці в межах перетину з вул. Героїв Дніпра в напрямку руху до вул. Богатирської.

Також в цей період буде обмежено рух транспортних засобів по вул. Героїв Дніпра на круговій розв'язці у межах з перетином з просп. Оболонським в напрямку руху до вул. Героїв Сталінграда у другій і третій смугах руху.

Як повідомляв Соцпортал, міст Метро може повторити долю Шулявського мосту.

Комментарии