Поиск

У Києві вперше виступить британськагрупа Foals

27 липня, 20:00

Арт-завод Платформа,

вул. Біломорська 1а

27 липня 2017 одна з найактуальніших британських інді-рок груп - Foals, вперше зіграє в Києві. Анонс цей абсолютно чесно можна назвати довгоочікуваним, бо щорічно команда грає більше сотні сольних концертів та фестивальних сетів по всьому світу, а українські фани групи чекають концерту в Києві не перший рік.

Ігор Панасов, головний редактор Karabas Live: "У масиві інді-музики різної якості, якою сповнена світова індустрія, група Foals виділяється однією з вершин. Це пісні, які витримують випробування часом. У них є щось, стійке до змін. Два тижні тому я переслуховував їх альбом "Holy Fire" - він так само прекрасний і актуальний, як це було чотири роки тому, коли він вийшов".
Сергій Кейн, головний редактор Comma: "Одного разу в Гамбурзі мені пощастило поспілкуватися з фронтменом Foals. Він одразу ж сказав, що теж українець - його пращури по одній з ліній сто років тому народилися і жили в Прип'яті, а сам він у двохтисячних приїжджав до Києва й Івано-Франківська як турист. Янніс пообіцяв, що повернеться до нас з концертом, за будь яких умов. Дотримав таки обіцянку, мужик. А концерт тоді видався потужний, зі стрибками у багатотисячний натовп під “Inhaler” і бенгальськими вогнями під “Spanish Sahara”.

Впевнений, в Києві вийде навіть крутіше. "А ще в 2015 році Foals зняли в Києві кліп на "What Went Down", трек з четвертого альбому з однойменною назвою. Того самого "What Went Down", який в 2016 найстаріша британська премія з популярної музики NME Awards, назвала альбомом року.

Комментарии