У Києві спіймали росіян, які вивели з України десятки мільйонів гривень

  1. Главная
  2. Архив
  3. Социалка
  4. У Києві спіймали росіян, які вивели з України десятки мільйонів гривень
11:47, 12.04.17
Прес-служба СБУ

Протиправну схему виведення понад тридцяти мільйонів гривень готівки за кордон групою компаній – імпортерів чаю та кави викрила у Києві Служба безпеки України.

Щоб обійти заборону на ввезення в Україну товарів з РФ (обмеження на поставки кави та чаю становлять не більше трьох кілограмів) та приховати факт приналежності до російської бізнес-структури, зловмисники перереєстрували свої фірми на закордонну офшорну компанію. Тому товари, які були вироблені в Росії, завозилися в країну під прикриттям іноземного підприємства, що не підпадає під санкції.

Отримані в результаті протиправної схеми гроші зловмисники виводили у «тіньовий» обіг, а потім на закордонні рахунки. Співробітники СБУ провели обшуки у центральному офісі компаній у Святошинському районі столиці, складських приміщеннях у Васильківському та Броварському районах Київщини, за місцями проживання директора компанії (громадянина РФ) та одного з учасників оборудки, який за дорученням знімав готівку з банківських рахунків.

Правоохоронці вилучили фінансово-господарську документацію, що підтверджує обготівковування коштів у банку, перереєстрацію російських фірм за кордоном та перерахування на них коштів у вигляді дивідендів, зразки хімічних добавок для ароматизації чайної і кавової продукції, комп’ютерну техніку.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві спіймали чоловіка, який серійно грабував жінок.

Новости по теме

Популярные новости

Новости о войне

Последние новости