Поиск

У Голосіївському районі столиці бійцівський собака породи стаффордширський тер'єр напав на сім'ю з маленькими дітьми.

Про це повідомляє ГолосUA.

За даними видання, інцидент стався в приватному секторі на проспекті Науки. На перехресті вулиць Маршальська і адмірала Ушакова бійцівський собака накинувся на сім'ю з двома маленькими дітьми - чотири і півтора року.

Крім того, разом з сім'єю знаходився декілька сусідських дітей. Всі діти перебувають у шоковому стані. Їм, можливо, буде потрібно психологічна допомога.

Як повідомляється, найбільше постраждав батько сімейства, який голими руками захищав сім'ю від збожеволілого тварини. Йому собака сильно пошкодила руки.Також собака покусала руки дівчині, яка допомагала захистити дітей.

Як пізніше з'ясувалося, за собакою практично ніхто не дивиться. Вона зірвалася з ланцюга, перестрибнула огорожу і опинилася на вулиці, де нападала на людей. За словами очевидців, перед нападом на сім'ю з дітьми вона також напала на жінку.

Власником тварини є співмешканець жінки, яка знімає житло в одному з будинків на вулиці, де стався інцидент. Однак господар кинув собаку і поїхав в інше місто. Майбутнє собаки визначать відповідні служби.

Як повідомляв Соцпортал, у Києві незрячого пасажира з собакою-поводирем не пустили в метро.

Комментарии