Поиск

Тимошенко озвучила величину своїх електоральних амбіцій

Кожен третій українець підтримує партію «Батьківщина» та покладає на неї надії на краще життя.

Про це Юлія Тимошенко заявила під час з’їзду партії «ВО «Батьківщина» 15 листопада в Києві.

За словами політика понад 900 депутатів від партії на виборах ОТГ та 28,1% голосів за партію, лідерство в 13 областях здобувалися в нелегких умовах: відсутності доступу до ЗМІ, фінансового ресурсу та адміністративного тиску з боку владу, шантажу та погроз.

- Перемога «Батьківщини» на виборах в ОТГ відбулася завдяки професійній та надійній команді. Є люди, які пішли у кожне село до людей і показали, що партія «Батьківщина», попри все, що було проти неї застосовано, може перемогти тих, хто вірить тільки в гроші, адмінресурс, політтехнології, фальсифікації та політичні репресії. Ми з вами, хто боровся та показав високий результат, – можемо їх поставити на місце, – сказала Юлія Тимошенко.

Політик додала, що друге місце президентської партії БПП на виборах в ОТГ не відповідає реаліям і стало можливим лише завдяки шаленим фальсифікаціям, застосованим найбільше у Харківській, Донецькій, Луганській та Вінницькій областях.

- Країну захлинула несвобода, рейдерське захоплення земель і підприємств. Після двох революцій середній клас знову у наймитах у вищих посадових осіб України. Тому справа революцій не завершена, – зазначила Лідер «Батьківщини».

Комментарии